ZZRianz Oldskool Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010)

ManRoti
UnoS
Bongxz
Apai
kudud
mat zzr
akubikin
nawza
radizzr
ariff908
ni_juan82
eddy_Gpang
afaris06
jefnoka1
furqaan
kamalia
Amm
adambikers
Wan@Blakepare
eddy 250
ManCaL
hi-wayMAN
xxx
farislan
Raziskov
syd
jimf
31 posters

Page 10 of 16 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Go down

Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010) - Page 10 Empty Re: Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010)

Post by Wan@Blakepare Tue 1 Jun - 21:38

Salam weyyy....sori lah yang kat blakang2 tu aku tak baca panjang sangat huah huah hua.......tayar aku dah nampak benang...huhuhuhu.... Sad
Wan@Blakepare
Wan@Blakepare

Back to top Go down

Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010) - Page 10 Empty Re: Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010)

Post by Wan@Blakepare Tue 1 Jun - 21:42

Aku nak wat projek moto kejap lagi,potong handle kasi pendek,sebab ramai yang komplain cakap tak lawa.hmmmm....tak pe,korang tengok lah nanti handle bar aku panjang 2 jengkal je.....heh heh heh......
Wan@Blakepare
Wan@Blakepare

Back to top Go down

Post by Wan@Blakepare Tue 1 Jun - 22:04

Hmmm selow lagi.....perah arrr lagu nih,hok ni aku malah masok nih......nok gi make dulu lah....okk aloh laaa wehhhh...... alien
Wan@Blakepare
Wan@Blakepare

Back to top Go down

Post by Raziskov Tue 1 Jun - 22:06

Salam dari opis lagi...
keje dah macam ultroman ni.....
adduhhhhhh...hayata become utromannnnnnnnn.....Very Happy

sekian
Raziskov
Raziskov

Back to top Go down

Post by jimf Tue 1 Jun - 22:06

awe duet den.....hepi bday...
bilo moto kito nak duet poi laos...

blakepare.. kalu panjang ke atas handle tu ok gak ek hehehe
jimf
jimf

Back to top Go down

Post by Wan@Blakepare Tue 1 Jun - 22:12

Itu handle monyet.....hmmmmm bagus jugak idea ucle jimf ni.....tak jadi ar nak potong handle. scratch
Wan@Blakepare
Wan@Blakepare

Back to top Go down

Post by Raziskov Tue 1 Jun - 22:14

jimf wrote:awe duet den.....hepi bday...
bilo moto kito nak duet poi laos...

blakepare.. kalu panjang ke atas handle tu ok gak ek hehehe

Pak Dinz..ko pesan ngan Hisyam Vulcan...cakap Jimf kutuk dia... Razz Razz Razz

sekian
Raziskov
Raziskov

Back to top Go down

Post by jimf Tue 1 Jun - 22:22

Raziskov wrote:Pak Dinz..ko pesan ngan Hisyam Vulcan...cakap Jimf kutuk dia... Razz Razz Razz

sekian

hampehh ajis... nanti laa eden pancitkan R6 ekau... Evil or Very Mad
jimf
jimf

Back to top Go down

Post by mat zzr Tue 1 Jun - 22:28

Raziskov wrote:Salam dari opis lagi...

sekian

takpe lah jis...overtime bulan ni masyukkkkk..... bounce
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by syd Tue 1 Jun - 22:36

Raziskov wrote:Salam dari opis lagi...

sekian

Same2 lah kiter yer bang ngah ajis. Boring2 dengarla suara saya yang sengau ni di speaker radio ... silent
syd
syd

Back to top Go down

Post by Raziskov Tue 1 Jun - 22:48

syd wrote:

Same2 lah kiter yer bang ngah ajis. Boring2 dengarla suara saya yang sengau ni di speaker radio ... silent

pergghhhh...Deejay Radio RTM ghupe2nye ko Sya...
ok gak boleh cakap dalam radio...ni cakap pun tak boleh ni...Very Happy
channel please?

sekian
Raziskov
Raziskov

Back to top Go down

Post by syd Tue 1 Jun - 22:54

Berita Radio jer laaa...

on air at 1100pm. gi cari kat mana2 chanel stesen radio rtm skang.... jangan gelakkan kite yerr!
syd
syd

Back to top Go down

Post by farislan Wed 2 Jun - 2:42

Salam keletihan dr Kote Bharu....fuuuiiihhh letih gilo drive dr KL ke K.Bharu..esuk pagi smbg drive ke Penang plak...makin bertmbh lotih camni..

P/S: Nasib baeek drive...kalu ride trus pengsan.

Kamalia...tukang urut maknyah bleh booking ko?...I likeeeee sedutanurutannyo hingga tiada lelehan...eeeeeee
farislan
farislan

Back to top Go down

Post by ManRoti Wed 2 Jun - 4:02

ariff908 wrote:
Raziskov wrote:XXX dan Man Roti,
aku rase issue FB dan Israel ni masing2 ade pendapat dan pendirian masing2..mungkin ade yg salah dan mungkin ade yg betol.so biarlah kita bincangkan benda2 ni kat luar forum.
Takut2 nnt ade yg tersalah faham akan hujah2 yg kita sampaikan akan menimbulkan ketidak-puashatian.
Secara personal saya mintak jangan dipanjangkan lagi issue ni k.

sekian

ya betul...sini mau kawan je....

Salam 1 Malaysia...Salam 1 Zzrianz... Kita kat sini pon mau kawan Jugak...

Pendapat saya... Pihak Admin / Moderator yang disayangi... bolehlah jikalau cuba bersikap ADIL... Sila MINTAK XXX tarik balik semua posting pasal isu FB & Israel. Sebab ini x der kena-mengena langsung ngan Zzrianz pon.

Isu ini isu sensitif... yg tak perlu dibincangkan disini... Secara personal PON saya setuju mintak jangan dipanjangkan lagi issue ni lagi k. Silap2 ader yg kene ISA nanti...

Kalau XXX & geng2 FZ nak jadikan benda ni ISU kat dalam group mereka biarlah mereka dengan keluarga mereka... Jangan sekali2 bawak masuk isu ini dalam Zzrianz... tutup cerita... Kita kat sini mau kawan dan hepi2 Jugak... koh guano Che Lan...

Buat UNOS yang tercinta... Semua orang ader hati masing2... ada pandangan masing2... ada pengalaman masing2... Kalau hati aku tak panas aku x komen camgitu... Sorrylah...kalau terkasar bahasa... Aku PANAS tadi biler dengar isu2 bodoh PALESTIN ni timbul semula... Aku tahu sesuatu yg mungkin kau tak tahu... dan aku xleh nak xplain disini. Geng2 TERRORIST Palestinian, Pakistani, Afghanistan dsb suka mengambil kesempatan mempergunakan kelembutan hati org kita di Malaysia dan mempergunakan Malaysia yg kita sayangi ini sebagai Port untuk meraih Simpati... I love Malaysia... Aku rasa "SAKIT HATI" dan MUAK dengan isu2 sebegini... yg jadik mangsa adalah orang kita sendiri... dah ramai dah yg terkena.... ada yg aku kenal... dan ada yg aku tak kenal... tapi kebanyakkannya dikalangan orang2 kita semuanya...

Nak terima pandangan terimalah... kalau xnak terima pun tak per... aku tak rugi apa-apa...

Aku sekadar nak kongsi pengalaman supaya tidak ada dikalangan sahabat Zzrian yg di sayangi mengulangi kesilapan yg dah di buat oleh rakan2 aku yg dah ramai terkena...

Wokay aku mintak maap 1000X pada mod, admin dan pembaca semua... sebab terpaksa tulis komen sebegini... Kita bincang pasal isu ni kat forum lain lah... ok Very Happy NOT HERE... Kita kat sini mau kawan Jugak... 1 Islam... 1 Malaysia... 1 Zzrianz... I love Islam... I love Malaysia... I love Zzrianz...I love you...

Harap Maklum...
ManRoti
ManRoti

Back to top Go down

Post by Amm Wed 2 Jun - 9:23

syd wrote:Berita Radio jer laaa...

on air at 1100pm. gi cari kat mana2 chanel stesen radio rtm skang.... jangan gelakkan kite yerr!

1100 pm dah masuk kelambu la.....Ni pengganti Harjit Singh Hullon la tak lama lagi... Smile
Amm
Amm

Back to top Go down

Post by mat zzr Wed 2 Jun - 9:37

salam pagi...

hari ni aku lambat masuk kerja...alasan pada boss aku ialah aku pi pam angin tayar motor dan org ramai...boss aku percaya...pastu dia tanya..."nak pam angin kena bayar berapa ringgit"...

sebenarnya aku nak tunggu hiway MRR2/KESAS clear sikit....dah berbulan aku bawak 40-60kmj....lepas jam 9 am jalan clear...dapat lah lepaskan gian sikit...

sekian...
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by mat zzr Wed 2 Jun - 10:00

sabtu ni cuti besday agong...ada apa apa plan sotride ke?...sotride pi air terjun chamang ke?...last pergi sana 2 thn lepas...
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by mat zzr Wed 2 Jun - 10:02

asal aku masuk porem jer takde orang...asal takde org jer aku masuk porem...pasni aku nak kena cari ajis....dengar kata dia stay overnight kat kebun ni...kumpul duit OT nak tukar crank shaft R6 dia...

sekian.
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by mat zzr Wed 2 Jun - 10:04

jalan masuk ke KL akan mula ditutup secara berperingkat mulai hari ini...kesesakan dan kelewatan adalah dijangka...kalau hujan lagi lah teruk.
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by ManRoti Wed 2 Jun - 10:06

Aku ada laaa... jalan KL tutup ari ni pasai apa erkkk
ManRoti
ManRoti

Back to top Go down

Borak V28 - Buka laaa selimut tu...poi ride weiii (27 Mei 2010) - Page 10 Empty sort ride lar wei...

Post by ManRoti Wed 2 Jun - 10:07

Sort ride weekend ni aku setuju... jom ler pi chamang ker... PD ker... kameren ker... dimana saja... i will follow u....
ManRoti
ManRoti

Back to top Go down

Post by mat zzr Wed 2 Jun - 10:15

man roti,

Jalan kat MRR2 ampang banjir lagi semalam...air naik sampai 1 kaki...aku redah jugak...nasib baik lah plug tak basah...ramai jugak cubchai tergolek kat bahu jalan mcm yg kita tengok hari tu...

pasal sotride ni kita tunggu feedback dari yg lain...dah masuk 2 version thread tadi motor masih selimut...
mat zzr
mat zzr

Back to top Go down

Post by furqaan Wed 2 Jun - 10:29

ManRoti wrote:
ariff908 wrote:
Raziskov wrote:XXX dan Man Roti,
aku rase issue FB dan Israel ni masing2 ade pendapat dan pendirian masing2..mungkin ade yg salah dan mungkin ade yg betol.so biarlah kita bincangkan benda2 ni kat luar forum.
Takut2 nnt ade yg tersalah faham akan hujah2 yg kita sampaikan akan menimbulkan ketidak-puashatian.
Secara personal saya mintak jangan dipanjangkan lagi issue ni k.

sekian

ya betul...sini mau kawan je....

Salam 1 Malaysia...Salam 1 Zzrianz... Kita kat sini pon mau kawan Jugak...

Pendapat saya... Pihak Admin / Moderator yang disayangi... bolehlah jikalau cuba bersikap ADIL... Sila MINTAK XXX tarik balik semua posting pasal isu FB & Israel. Sebab ini x der kena-mengena langsung ngan Zzrianz pon.

Isu ini isu sensitif... yg tak perlu dibincangkan disini... Secara personal PON saya setuju mintak jangan dipanjangkan lagi issue ni lagi k. Silap2 ader yg kene ISA nanti...

Kalau XXX & geng2 FZ nak jadikan benda ni ISU kat dalam group mereka biarlah mereka dengan keluarga mereka... Jangan sekali2 bawak masuk isu ini dalam Zzrianz... tutup cerita... Kita kat sini mau kawan dan hepi2 Jugak... koh guano Che Lan...

Buat UNOS yang tercinta... Semua orang ader hati masing2... ada pandangan masing2... ada pengalaman masing2... Kalau hati aku tak panas aku x komen camgitu... Sorrylah...kalau terkasar bahasa... Aku PANAS tadi biler dengar isu2 bodoh PALESTIN ni timbul semula... Aku tahu sesuatu yg mungkin kau tak tahu... dan aku xleh nak xplain disini. Geng2 TERRORIST Palestinian, Pakistani, Afghanistan dsb suka mengambil kesempatan mempergunakan kelembutan hati org kita di Malaysia dan mempergunakan Malaysia yg kita sayangi ini sebagai Port untuk meraih Simpati... I love Malaysia... Aku rasa "SAKIT HATI" dan MUAK dengan isu2 sebegini... yg jadik mangsa adalah orang kita sendiri... dah ramai dah yg terkena.... ada yg aku kenal... dan ada yg aku tak kenal... tapi kebanyakkannya dikalangan orang2 kita semuanya...

Nak terima pandangan terimalah... kalau xnak terima pun tak per... aku tak rugi apa-apa...

Aku sekadar nak kongsi pengalaman supaya tidak ada dikalangan sahabat Zzrian yg di sayangi mengulangi kesilapan yg dah di buat oleh rakan2 aku yg dah ramai terkena...

Wokay aku mintak maap 1000X pada mod, admin dan pembaca semua... sebab terpaksa tulis komen sebegini... Kita bincang pasal isu ni kat forum lain lah... ok Very Happy NOT HERE... Kita kat sini mau kawan Jugak... 1 Islam... 1 Malaysia... 1 Zzrianz... I love Islam... I love Malaysia... I love Zzrianz...I love you...

Harap Maklum...

Man Bai ... 1 MALAYSIA....teruskan man....tak salah kalau ingat mengingati ...
furqaan
furqaan

Back to top Go down

Post by jefnoka1 Wed 2 Jun - 11:08

salam pagi zzrianz...

mmmm... ado bondo paneh ko? tak sompek nak baco keseluruhan 'jalan cerito' sbb potang semlm merayau cari cuko gotah...

den harap apo yang berlaku cumo salah faham jo... kalau dari segi pendpt berkenaan politik dan keagamaan baik kito bukak dokek forem/pesbuk jo... den ghaso ghamai zzrianz yang tahu pendirian dan perjuangan politik den tapi den mmg tak bukak topik atau isu2 tsb di sini bagi menjaga keharmonian rumah kito ni... sbb setiap isu tu pasti ado yang menyokong dan yang menentang...

nak blaja menangkop pun kdg2 tersepit longan, nak belajar merangkak pun kdg2 tertiarap... nak blaja duduk pun kdg2 terlontang...

samo2lah kito faham memahami sentimen setiap rakan kito... yang mano tak kono tu copek2lah kito padam... xxx menjual, manroti memboli, yang lain2 tumpang makan Razz Razz Razz

kito buangkan yang keroh, kembali berporem spt biaso...

hepi ngaruting Very Happy cheers
jefnoka1
jefnoka1

Back to top Go down

Post by ManRoti Wed 2 Jun - 11:12

SETTLE....

Last edited by ManRoti on Wed 2 Jun - 12:58; edited 1 time in total
ManRoti
ManRoti

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 16 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics