ZZRianz Oldskool Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eleben aka Kobau untuk dijual..

Bongxz
Chef Bob
ziex69
furqaan
syd
fie
Amm
Dinz
jimf
ni_juan82
kudud
kamalia
adambikers
ManCaL
Raziskov
gilababan
20 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Eleben aka Kobau untuk dijual.. - Page 3 Empty Re: Eleben aka Kobau untuk dijual..

Post by ManCaL Sun 13 Feb - 23:00

gilababan wrote:Rasanya buat sementara ni (mungkin bertahun rasanya) quit riding dulu kot... Upgred...hmmmm.... maybe downgred... takpela lepas ni isi kekosongan jawatan GBS je la...

sama lr aku pun xlama lagi bakal jadi mcm ko..akan quit ride dulu wat smantara waktu smp dh cukup kumpul duit nk beli moto epal ehehehe

p;s: tahniah mr.baban
ManCaL
ManCaL

Back to top Go down

Eleben aka Kobau untuk dijual.. - Page 3 Empty Re: Eleben aka Kobau untuk dijual..

Post by Apai Mon 14 Feb - 10:22

furqaan wrote:Tak per ban .. nko ride dgn keta macam Apai ... teman pun ada gak rasa2 nak quit ride ... komitment banyak ...

Takpe...ride ngan family pun charaa gak!....Aku pun rase2 menten aje jekjekar nie...wat mase nie tak mau tambah bebanan!...Anak2 makin membesar dan mula mintak macam2....nak laptop la...PS2 la...KSR cam Adam pun anak aku dah mula nanya!... Shocked
Apai
Apai

Back to top Go down

Post by furqaan Mon 14 Feb - 10:34

Apai wrote:
furqaan wrote:Tak per ban .. nko ride dgn keta macam Apai ... teman pun ada gak rasa2 nak quit ride ... komitment banyak ...

Takpe...ride ngan family pun charaa gak!....Aku pun rase2 menten aje jekjekar nie...wat mase nie tak mau tambah bebanan!...Anak2 makin membesar dan mula mintak macam2....nak laptop la...PS2 la...KSR cam Adam pun anak aku dah mula nanya!... Shocked

sama la kita ... Sad Sad Sad
furqaan
furqaan

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics